fbpx
obrázek ke kurzu angličtiny

Online kurz anglického jazyka

Kolikrát jsem už od zájemců o studium angličtiny slyšela … 

„Angličtinu se učím už dlouho, už jsem měl aspoň pět lektorů a stejně jsem pořád na začátku.“

„Už jsem začínala mockrát, ale ty základy mi pořád unikají.“

„Nechci jít zase do kurzu a po pár týdnech přestat stíhat, chci mít možnost se k těm lekcím vrátit a jít si svým tempem.“

„Chci mít jistotu, že se ty základy naučím správně, takže čekám na ten váš kurz pro začátečníky, protože vás už mám vyzkoušenou.“ (zdravím všechny studenty kurzu V.Z.K.A.Z.! 👋)

Zní vám to povědomě? Nebojte, nejste sami, kdo si není těmi základy jistý.

Podobné potíže totiž zažívá spousta studentů – začátečníků. Navzdory vynaloženému času a námaze mají pocit, že se v angličtině nějak zasekli, že jim to nejde, že na to nemají buňky. Dobrá zpráva je, že se to v 99% případů dá vyřešit!

– chcete se konečně pořádně naučit to důležité z angličtiny?

– už byste rádi aspoň trochu anglicky komunikovali?

– ale ty základy vám pořád nedávají smysl?

– nebo jste je uměli, ale cítíte, jak pomalu mizí?

– a v kurzech či ve škole nestíháte nebo to nechápete?

– a navíc to tam všechno trvá dlouho a stojí to docela dost peněz?

– chcete si prostě projít základy úrovně začátečníka s možností vrátit se ke všem lekcím, kdy chcete a kolikrát chcete?

Tak to jste tady správně! Právě v tomto kurzu se pořádně se naučíte to nejdůležitější ze základů angličtiny.

upevníte si základy angličtiny, bez kterých je další učení zbytečně náročné

zvládnete 1. půlku začátečnické úrovně a připravíte se postoupit dál

→ naučíte se domluvit jednoduchými větami prakticky kdekoliv

→ navíc online kurz má tu výhodu, že si lekce můžete pouštět opakovaně a vracet se k nim, kvůli výuce nemusíte nikam jezdit a můžete tak svůj čas ke studiu využít co nejefektivněji

CO MÁ TENTO KURZ ZA CÍL aneb CO ZÍSKÁTE?

projdete si základy anglické gramatiky, na které pak budete stavět vaše další znalosti (bez pevných základů to nejde)

zopakujete si nejdůležitější slovíčka, která každý (nejen začátečník) potřebuje k tomu, aby se dorozuměl – v tomto kurzu budete mít slovní zásobu rozdělenou přehledně podle témat v souborech ke stažení

získáte nový pohled na angličtinu jako na systém, který je ve své podstatě mnohem jednodušší než jak se běžně učí – vysvětlím vám moje Zlatá pravidla angličtiny, která vám ulehčí angličtinu nejen v tomto kurzu, ale kdekoliv a kdykoliv

zvýšíte své (nebo získáte nové) jazykové sebevědomí a začnete se zbavovat největších bloků, které vás brzdí v komunikaci – já totiž v lekcích nejen učím, ale i rozpuštím obavy a bloky 😊

– díky tomu budete mít lepší pocit, když používáte angličtinu a budete si jistější, že když něco řeknete nebo napíšete, bude tomu rozumět

– Hlavně! Budete připraveni posunout se dál na cestě za vaším dalším cílem v angličtině

– a rovnou navázat v 2. části kurzu Konec věčného začátečníka s podtitulem Od minulosti k budoucnosti

JAK TO BUDE VYPADAT V KURZU S MAXI PODPOROU?

5 MODULŮ za 10 TÝDNŮ
V kurzu Pevné základy angličtiny je 5 Modulů (oblastí či okruhů gramatiky a slovní zásoby), ve kterých si projdete první polovinou úrovně Elementary – Začátečník (A1) od zopakování úplných základů až po ty nejčastější záludnosti angličtiny, které byste měli dobře znát než postoupíte dál.

Na procvičení každého Modulu budeme mít 2 týdny + 2 ŽIVÁ SETKÁNÍ a v Členské sekci budete mít plán celého kurzu.

→ 1 MODUL = 3 LEKCE
V každém modulu najdete několik videolekcí na dané téma v pořadí – gramatika, procvičení, shrnutí.

Lekcemi mi vás budu provázet pomocí videí, ve kterých vám budu vysvětlovat a ukazovat, jak to ta angličtina vlastně má a proč to tak je, a co z toho opravdu umět musíte a co se dá obejít a kudy

Taky vám doporučím materiály na procvičení a v každé videolekci si vždy shrneme, zopakujeme, a vyzkoušíme i to, co bylo v těch předchozích.

Videa jsem natáčela tak, aby vás bavila a udržela vaši pozornost. Používám v nich různé vychytávky a taky kouzla, takže každé z nich má hodnotu několika lekcí s lektorem.

→ PROCVIČOVÁNÍ
Součástí každého modulu jsou také různé druhy cvičení pro upevnění a lepší „zažití si“ dané látky. Najdete zde pracovní listy ke stažení a odkazy na online cvičení či videa na další osvědčených stránkách na internetu. Všechna cvičení obsahují také správné odpovědi, sami si je zkontrolujete a zjistíte, kde už jste hvězdy a kde je potřeba, abyste si to ještě jednou prošli pro lepší pochopení.

Procvičování v Modulech si procházíte samostatně, každý ve svém tempu.

→ 10x SETKÁNÍ NAŽIVO
V každém modulu
nás čekají 2 společná živá setkání na Zoomu, kde probereme ještě jednou téma toho daného Modulu, zopakujeme a procvičíme společně, co je potřeba a můžete se mě zeptat na cokoliv ke kurzu, a také si zkusíme popovídat anglicky. Pochválíme se, namotivujeme, řeknu vám, co nás čeká dál a hurá do dalších dobrodružství s angličtinou. Setkání bývají ve čtvrtek v 19,00.

→ LIMITOVANÝ POČET MÍST V KURZU
Abych vám mohla dát opravdu plnou podporu a vy jste si mohli vše opravdu pořádně procvičit při živých lekcích, může v jednom kurzu s maxi podporou studovat maximálně 6 studentů.

→ PODPORA VE SKUPINĚ
Po celou dobu trvání kurzu vám budu k dispozici v soukromé Facebookové skupině jen pro vás a vašich max. 5 kolegů – s podporou a motivací, která je zároveň i bezpečné místo pro sdílení vašich dotazů a úkolů – všechny vám osobně zkontroluju a napíšu vám, co vám už jde skvěle a co potřebuje vylepšit.

V této skupině si také můžete najít partnera na procvičování, tzv. „study buddy“. Můžete si vzájemně pomáhat s procvičováním a také spolu přes Zoom či po Skypu trénovat mluvení v angličtině.

A JAK VYPADÁ KURZ PRO SAMOSTUDIUM?

OBSAH KURZU
Ve verzi kurzu pro samostudium máte všechny materiály jako ve verzi s maxi podporou.

→ PLÁN STUDIA
Jako samostatní studenti si můžete kurz procházet naprosto svobodně kdy a jak chcete – rychleji nebo naopak s většími pauzami než v kurzu s maxi podporou.

Já mám pro vás v členské sekci můj doporučený Plán studia,  aby vám studium v kurzu šlo co nejlépe a dostali jste z něj co nejvíc. A je na vás, zda ho využijete.

→ PODPORA VE SKUPINĚ
Můžete se připojit k soukromé Facebookové skupině s podporou a motivací pro všechny samo-studenty kurzu PZA, která je zároveň i bezpečné místo pro sdílení vašich dotazů a úkolů – můžete si je nechat zkontrolovat od ostatních a já vám je pak také okomentuju.

I v této skupině si můžete najít partnera na procvičování, tzv. „study buddy“. Můžete si vzájemně pomáhat s procvičováním a také spolu přes Zoom či po Skypu trénovat mluvení v angličtině.

OBSAH KURZU tedy CO SE BUDEME UČIT

NA CO SE BUDEME NEJVÍC SOUSTŘEDIT

Na to, co trápí většinu začátečníků, kteří nejsou úplní začátečníci – základní slovní zásobu a tradiční „jak poskládat větu (a hlavně otázku) a nezbláznit se z toho!“

A k tomu pak stejně časté a neméně oblíbené potíže s jednotným a množným číslem, třetí osobou a koncovkou -s, přítomný čas prostý versus přítomný čas průběhový (a proč vlastně má angličtina tolik časů?), různé druhy sloves a jejich správné použití (v záporných větách a otázkách + jak na více sloves za sebou), záhadná vazba There is / There are, a k tomu nějaké ty předložky, spojky a to všechno také v nejčastějších situacích v restauraci, v hotelu, na letišti a podobně.

CO POČÍTÁM, ŽE UŽ ZNÁTE, ALE STEJNĚ SI TO STRUČNĚ ZOPAKUJEME

Vy, jako „ne úplný“ začátečník, máte už ty úplné základy za sebou, možná i několikrát.

Takže znáte anglická zájmena (já, ty, on,..), i ta přivlastňovací (moje, tvoje, jeho,..), čísla, barvy, dny, měsíce, a takové ty základní okruhy slovíček o rodině, práci, koníčcích, kluk, holka, muž, žena, kočka, pes, případně i nějaké to přídavné jméno (velký, malý, rychlý, vysoký, dlouhý, šťastný…).

Zvládáte věty se slovesem „být“, jako: To je hezké, My jsme z Tišnova, Auto je rychlé a také umíte říct, že to tak není.

Už jste slyšeli i něco o členech a množném čísle a nejspíš jste se dostali i k dalším slovesům, ale tam někde to začalo drhnout.

Třetí osoba? Pomocné sloveso v záporné větě? Uff. Tam se to pak začíná nabalovat a kdo tyhle důležité kousky anglické gramatiky dobře nepochopí, ten v tom pak lítá. Všechny další lekce jsou pak hrozně těžké, když ty věty nedám správně dohromady.

A tam my našem kurzu začneme.

A pokud jste již prošli mým krátkým online kurzem V.Z.K.A.Z. o úplném základu angličtiny čili tvoření vět a otázek, tak jste perfektně připraveni a v prvních Modulech si vše krásně zopakujete.

CENA A ČAS

Cena kurzu s maxi podporou (10 týdnů společného učení + všechny materiály v kurzu + živá setkání + omezená kapacita a plná podpora ve skupině) je  4980 Kč

Cena kurzu pro samostudium je 2380 Kč

Pokud jste už se mnou nějaký online kurz studovali, můžete při objednávce uplatnit svůj kód na slevu (opět mávám studentům kurzu V.Z.K.A.Z.! 👋)

Kurz začíná 4. října 2021 

Přístup ke všem materiálům zde i ve skupině budete mít nejméně 6 měsíců, tedy do dubna 2022

Rozhodně doporučuji nečekat na další běh, kdo ví, kolik to bude stát poté, co i širší online svět zjistí, že to, jak učím základy já, je k nezaplacení 😁

S úrovní začátečníka pak můžete nadobro skončit v 2. části kurzu Konec věčného začátečníka s názvem Od minulosti k budoucnosti (protože přesně to v něm budeme probírat 😊)

JULIE POKORNÁ čili VAŠE LEKTORKA

Hlavní důvod, proč učím angličtinu, není vlastně jeden, ale dva. Zaprvé jsem do ní prostě zamilovaná, už od mládí, láska na celý život… a zadruhé mě až neuvěřitelně baví jí učit. Podle mě se díky ní lidé lépe dorozumí skoro všude na světě.

Svoje nadšení angličtinou předávám svým studentům v učebně i online, každý den, po celý rok, včetně prázdnin, už několik let a pořád mám plno. A teď jsem konečně našla způsob, jak ho předávat dál ve velkém a přitom tak, aby to každému z vás dalo co nejvíc.

Jako bonus jsem si splnila své tajné dětské přání a stala se pro vás herečkou. Nečekejte úplně typická (a často nudná) výuková videa, já mám ráda ve svých lekcích humor a často si dělám legraci nejen ze sebe, ale i z gramatiky či slovíček.

Chcete vědět, jak učím? Seznamte se s mým stylem na mém YouTube kanálu.