fbpx

Jak se se mnou systematicky učit angličtinu:

1) Individuální online lekce, které probíhají po Skypu či přes Zoom, mají většinu výhod klasických lekcí, jako je pravidelnost, vzájemná interakce a možnost okamžitě reagovat a odpovídat na otázky.

Můžete se se mnou učit také osobně v mojí učebně v Tišnově. 

2) Konzultace pro studenty je speciální druh podpory studentů formou konzultací po Skypu či přes Zoom. Je určen zejména pro samouky, kteří potřebují nasměrovat či pomoci s plánováním studia, nebo řeší nějaké potíže spojené s učením bez lektora.

Další skupinou studentů, kteří využijí konzultace, jsou ti, kteří se připravují na nějaké zkoušky nebo účastníci zahraničních programů s anglicky mluvícími lektory.

Během konzultace probereme vaši „zakázku“, tzn. co řešíte, s čím potřebujete pomoci a váš cíl. Já vám pomohu nastavit si svou samostatnou výuku tak, aby jste se posouvali směrem k vašim cílům. 

Pokud si nejste jisti, který způsob výuky je pro vás ten pravý, zavolejte mi nebo napište. Pomůžu vám vybrat ideální způsob výuky.

A jak už je mým zvykem, při mé výuce a vedení studentů se zaměřuji spíše než na výkon a počet bodů v testech na to, abyste pochopili a osvojili si základní principy fungování angličtiny a posílili své jazykové sebevědomí natolik, že dokážete využít na maximum to, co jste se naučili. Bez ohledu na to, na jaké jste úrovni.

Online konzultace pro studenty angličtiny

  • chcete se začít učit anglicky a nevíte kde začít, jaký druh výuky zvolit?
  • jste věčný začátečník a chcete se konečně posunout?
  • potřebujete pomoc či poradit s vaším současným studiem či s účastí v zahraničním online programu?
  • pro vás jsou určeny online konzultace, které probíhají na Skypu či Zoomu
  • pomohu vám určit si priority a cíle, zjistit a překonat co vás brzdí v jejich dosažení

Online výuka 60 minut + podpora přes e-mail

  • jedná se o klasickou individuální výuku s lektorem, uskutečněnou online (Skype, Zoom), doplněnou o materiály dle domluvy
  • pravidelné lekce anglického jazyka v místě, které vyhovuje Vám
  • v tomto typu lekce uděláte pro učení angličtiny maximum v minimálním čase, vhodné pro ty z vás, kteří jste časově vytížení
  • ušetříte čas strávený na cestách a spoustu nervů 

Nyní mám v rozvrhu prostor i pro individuální lekce v učebně v Tišnově. Více informací najdete zde.

Buďte se mnou v kontaktu a občas si zdarma procvičte angličtinu

Chcete vědět jako první o zajímavostech ze světa angličtiny, nových videolekcích na YouTube, zaváděcích cenách, a vůbec o všech mých úžasných novinkách? Tak to se určitě zapište tady do mé databáze zájemců o novinky ze světa angličtiny:

Nyní vám přijde e-mail, který musíte potvrdit. Bez toho vám nemůžu nic moc poslat. Pokud nepřišel, podívejte se do spamu či do složky Promo/Obchodní sdělení a přetáhněte si ho do Doručené pošty.

Vaše osobní údaje jsou u mne v bezpečí, občas vám pošlu e-mail s odkazem na originální výukové video angličtiny, nebo třeba slevu na některý z mých kurzů, či výuku. Samozřejmě se můžete kdykoliv odhlásit.

Bonus pro vás 

Zde ode mne máte několik ukázkových videí z mých lekcí a workshopů.