fbpx

Bc. Julie Pokorná

Pro studenty

Co nabízím 

Můžete si vybrat z několika způsobů, jak se se mnou systematicky učit angličtinu.

1) Individuální lekce, které probíhají po Skypu či přes Zoom, mají většinu výhod klasických lekcí, jako je pravidelnost, vzájemná interakce a možnost okamžitě reagovat a odpovídat na otázky.

Pokud se mi uvolní místo v rozvrhu, můžete se se mnou učit osobně v mojí učebně v Tišnově.

2) Konzultace pro studenty je speciální druh podpory studentů formou konzultací po Skypu či přes Zoom. Je určen zejména pro samouky, kteří potřebují nasměrovat či pomoci s plánováním studia, nebo řeší nějaké potíže spojené s učením bez lektora.

Další skupinou studentů, kteří využijí konzultace, jsou ti, kteří se připravují na nějaké zkoušky nebo účastníci zahraničních programů s anglicky mluvícími lektory.

Během konzultace probereme vaši „zakázku“, tzn. co řešíte, s čím potřebujete pomoci a váš cíl. Já vám pomohu nastavit si svou samostatnou výuku tak, aby jste se posouvali směrem k vašim cílům. 

Pokud si nejste jisti, který způsob výuky je pro vás ten pravý, konzultace je dobrý začátek.

A jak už je mým zvykem, při mé výuce a vedení studentů se zaměřuji spíše než na výkon a počet bodů v testech na to, abyste pochopili a osvojili si základní principy fungování angličtiny a posílili své jazykové sebevědomí natolik, že dokážete využít na maximum to, co jste se naučili. Bez ohledu na to, na jaké jste úrovni.

Výuka anglického jazyka

Online konzultace pro studenty angličtiny

  • chcete se začít učit anglicky a nevíte kde začít, jaký druh výuky zvolit?
  • jste věčný začátečník a chcete se konečně posunout?
  • potřebujete pomoc či poradit s vaším současným studiem či s účastí v zahraničním online programu?
  • pro vás jsou určeny online konzultace, které probíhají na Skypu či Zoomu
  • pomohu vám určit si priority a cíle, zjistit a překonat co vás brzdí v jejich dosažení

Online výuka 60 minut + podpora přes e-mail

  • jedná se o klasickou individuální výuku s lektorem, uskutečněnou online (Skype, Zoom), doplněnou o materiály dle domluvy
  • pravidelné lekce anglického jazyka v místě, které vyhovuje Vám
  • v tomto typu lekce uděláte pro učení angličtiny maximum v minimálním čase, vhodné pro ty z vás, kteří jste časově vytížení
  • ušetříte čas strávený na cestách a spoustu nervů 

Nyní mám v rozvrhu prostor pouze pro individuální lekce v učebně v Tišnově. Více informací najdete zde.

Buďte se mnou v kontaktu a občas si zdarma procvičte angličtinu

Chcete vědět jako první o zajímavostech ze světa angličtiny, nových videolekcích na YouTube, zaváděcích cenách, a vůbec o všech mých úžasných novinkách? Tak to se určitě zapište tady do mé databáze zájemců o novinky ze světa angličtiny:

POZOR! Nyní vám přijde e-mail, který musíte potvrdit. Bez toho vám nemůžu nic moc poslat. Pokud nepřišel, podívejte se do spamu či do složky Promo/Obchodní sdělení a přetáhněte si ho do Doručené pošty.

Vaše osobní údaje jsou u mne v bezpečí, občas vám pošlu e-mail s odkazem na originální výukové video angličtiny, nebo třeba slevu na některý z mých kurzů, či výuku. Samozřejmě se můžete kdykoliv odhlásit.

Bonus pro vás 

Zde ode mne máte několik ukázkových videí z mých lekcí a workshopů.