fbpx

Individuální lekce + online podpora

Jak to probíhá

Pravidelné lekce anglického jazyka v místě, které vyhovuje vám – nikam nemusíte cestovat – ušetříte čas, peníze a další potíže spojené s dojížděním.

  • 60 minut komunikujeme přes Skype či Meet, případně přes Teams, s okamžitou zpětnou vazbou – vaše otázky hned zodpovím, když něčemu nerozumíte, hned vám to vysvětlím.
  • Pracujeme většinou s knihou, a to buď s tou, kterou už máte, nebo mojí oblíbenou, vyzkoušenou, která je podle mě nejpřehlednější, nejobsáhlejší, má skvělou online podporu a hlavně nejlepší odezvu od studentů). Mám také studenty na konverzační hodiny – záleží jen na tom, co potřebujete.
  • Součástí online podpory je váš osobní sdílený Google dokument, ve kterém najdete odkazy na cvičení, videa, články + vaše slovíčka z lekcí, která tak vždycky najdete. Prostě jakékoliv informace, které byste si normálně zapsali k sobě (a pak je nemohli najít 😆).

  • V tomto typu lekce uděláte pro učení angličtiny maximum v minimálním čase, což se nejlépe hodí pokud jste časově vytížení a přesto chcete nebo potřebujete hlavně mluvit – samostatné procvičování můžete dělat kdykoliv a kdekoliv anebo také až později, pokud zrovna nestíháte – to hlavní probereme spolu během online lekce.
  • Z jedné lekce dohromady se samostatným procvičováním můžete vytěžit celkem cca. 75 – 90 minut, ale klidně mnohem více, záleží kolik času budete chtít věnovat samostatné práci.
  • Výuku si částečně organizujete sami a přitom jsem vám pravidelně k dispozici.

  • K materiálům či odkazům na cvičení ve vašem sdíleném dokumentu na internetu se můžete kdykoliv vrátit a opakovat či procvičovat, jak potřebujete.

Cena

Lekce v délce 60 minut

680 Kč

Měsíční fakturace proběhlých lekcí

Balíček 10 lekcí v délce 60 minut

6 500 Kč

Výhodná cena při předplacení, k vyčerpání do max. 6 měsíců

Volné časy pro individuální lekce online:

Nyní mám prostor pro výuku v tyto časy:

ČTVRTEK A PÁTEK

a pouze flexiblní termíny pro 2 – 3 studenty (různé časy každý týden)

Pokud máte zájem, napište mi na info@juliepokorna.cz.

Máte dotazy?

Napište mi je na info@juliepokorna.cz.

Pokud vám nevyhovuje žádný z volných časů výuky, podívejte se jiné možnosti, jak si se mnou můžete zlepšit angličtinu.

obrázek lektorky angličtiny
úžasná lektorka angličtiny

Zapište se odběru informací a občas si zdarma procvičte angličtinu

Chcete vědět jako první o zajímavostech ze světa angličtiny, nových videolekcích na YouTube, zaváděcích cenách, a vůbec o všech mých úžasných novinkách?

Tak to se určitě zapište tady do mé databáze zájemců o novinky ze světa angličtiny:

Nyní vám přijde e-mail, který musíte potvrdit. Bez toho vám nemůžu nic moc poslat. Pokud nepřišel, podívejte se do spamu či do složky Promo/Obchodní sdělení a přetáhněte si ho do Doručené pošty.

Vaše osobní údaje jsou u mne v bezpečí, občas vám pošlu e-mail s odkazem na originální výukové video angličtiny, nebo třeba slevu na některý z mých kurzů, či výuku. Samozřejmě se můžete kdykoliv odhlásit.