fbpx

Bc. Julie Pokorná

Online výuka angličtiny s lektorkou

Online výuka s lektorkou + podpora pro samostatnou práci

Pokud dáváte přednost klasické pravidelné výuce s lektorkou, využijte online formu této výuky

Pravidelné lekce anglického jazyka v místě, které vyhovuje vám – nikam nemusíte cestovat – ušetříte čas, peníze a další potíže spojené s dojížděním.

60 minut komunikujeme přes Skype či na Zoomu, s okamžitou zpětnou vazbou – vaše otázky hned zodpovím, když něčemu nerozumíte, hned vám to vysvětlím.

Pracujeme většinou s knihou, a to buď s tou, kterou už máte, nebo mojí oblíbenou (mám ji vyzkoušenou za léta praxe, ze všech učebnic, které jsem kdy používala je nejpřehlednější, nejobsáhlejší, má skvělou online podporu a hlavně nejlepší odezvu od studentů).

Pro podporu lepšího zapamatování vám vždy zadám pár úkolů k samostatnému procvičení.

V tomto typu lekce uděláte pro učení angličtiny maximum v minimálním čase, což se nejlépe hodí pokud jste časově vytížení a přesto chcete nebo potřebujete hlavně mluvit – samostatné procvičování můžete dělat kdykoliv a kdekoliv anebo také až později, pokud zrovna nestíháte – to hlavní probereme spolu během Skype lekce.

Jedná se o klasickou výuku s lektorem, uskutečněnou online, doplněnou o možnost samostatně si vše opakovat na internetu či v tištěných cvičeních s klíčem
(cvičení, která je třeba vytisknout, vám pošlu na Skypu či na Zoomu do zpráv nebo na email).

Jedna lekce dohromady se samostatným procvičováním zabere celkem cca. 75 – 90 minut, ale můžete z ní vytěžit mnohem více, záleží kolik času budete chtít věnovat samostatné práci.

Výuku si částečně organizujete sami a přitom jsem vám pravidelně k dispozici.

Máte možnost se k zaslaným materiálům či cvičením na internetu kdykoliv vrátit, opakovat, procvičovat.

Cena

Lekce v délce 60 minut: 550,- Kč

Balíček 10 lekcí v délce 60 minut: 5200,- Kč

(k vyčerpání do max. 6 měsíců)

Buďte se mnou v kontaktu a občas si zdarma procvičte angličtinu

Až vám přijde ode mě potvrzení o tom, že jsem dostala vaši zprávu z formuláře, klikněte na odkaz v e-mailu a tím potvrdíte svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení. Pokud nic nepřišlo, podívejte se prosím i do jiných složek, občas to dojde do spamu či do složky Promo/Obchodní sdělení. Vaše osobní údaje jsou u mne v bezpečí, občas vám pošlu e-mail s odkazem na originální výukové video angličtiny, nebo třeba slevu na některý z mých kurzů, či výuku. Samozřejmě se můžete kdykoliv odhlásit.