fbpx

Možná nepotřebujete celý kurz angličtiny, ale chcete jen vědět, jak na tom s angličtinou zrovna jste zrovna teď.

Nebo potřebujete probrat jen určité téma, případně pomoc s přípravou na zkoušky či na obchodní jednání, nebo se rozmluvit před cestou do zahraničí.

Nebo nevíte, pro jaký druh výuky se rozhodnout…

Co jsou jazykové online konzultace a co z nich získáte:

Konzultace se od běžných lekcí odlišuje v tom, že vás, jako studenta angličtiny, během ní neučím přímo jazyk (to také, ale není to hlavní náplň), ale to:

  •  jak se ho zrovna vy můžete sami učit,
  • kudy povede vaše individuální cesta k lepší angličtině,
  • kde hledat zdroje pro samostatné procvičování,
  • jak si svůj postup naplánovat,
  • jak sám sebe hodnotit.

Učit se samostatně není lehké, ale může to být velice účinné.

» Plánujete vstoupit do zahraničního online programu, kurzu, či mastermindu, nebo do nového zaměstnání a nejste si jistí, zda na to stačíte se svou úrovní angličtiny?

» Nemáte možnost se pravidelně účastnit lekcí angličtiny a pomohlo by vám jednou za čas probrat to, co potřebujete individuálně s lektorem?

» Chystáte se na důležitou akci, kde budete angličtinu potřebovat a chcete se co nejlépe připravit?

» Rádi se učíte sami, ale někdy se cítíte jako zaseknutí a chcete poradit, jak dál?

  • Pomohu vám zorientovat se ve vaší situaci
  • společně probereme vaši jazykovou úroveň
  • usnadním vám rozhodování týkající se vašeho studia angličtiny.

Zjistíme, jaká je vlastně vaše jazyková úroveň, na co byste se při učení angličtiny měli nejvíce soustředit pro rychlejší posun vpřed, jaké způsoby učení vám s vaším tématem pomohou, a jaké materiály a pomůcky můžete k učení využít.

Nemusíte platit celý kurz, můžete využít pouze jednorázovou vstupní konzultaci, případně pravidelné konzultace, např. 1x měsíčně.

Online konzultace můžete snadno kombinovat s jakoukoliv další výukou, např. pokud docházíte  na kurz do jazykové školy a potřebujete něco dohnat, nebo jste si koupili nějaký online kurz výuky angličtiny a něco vám tam není jasné, nebo se rozhodujete, kudy dál s vaší angličtinou.

Pomohu vám angličtinu udělat zvládnutelnou, využijete mé praxe a zkušenosti a uděláte ve svých znalostech angličtiny výrazný pokrok.

Cena

Pro svůj termín mi napište na:

info@juliepokorna.cz

Objednávka konzultace krok za krokem:

1. Napište mi do e-mailu, co byste potřebovali probrat.

2. Domluvíme si po mailu nebo telefonicky termín a také způsob, jakým konzultace proběhne (Skype, Meet, Teams,..). Budu potřebovat i vaše fakturační údaje.

3. Vystavím a pošlu vám fakturu a vy ji uhradíte před domluveným termínem konzultace.

4. V dohodnutý čas se spojíme prostřednictvím domluvené platformy a probereme co potřebujete.

5. V rámci konzultace se také domluvíme, zda bude naše spolupráce pokračovat, případně jakým způsobem.

6. Buďte prosím připojeni včas a dle naší domluvy. Denně se intenzivně věnuji svým studentům a lektorům, učím, či pro vás natáčím výuková videa, a proto obvykle není možné domuvený termín narychlo přesouvat.

7. Pokud nutně potřebujete změnit čas či termín vaší konzultace, kontaktujte mě co nejdříve – minimálně 24 hodin předem.

8. V případě objektivních technických potíží spolu vybereme náhradní termín.

Buďte se mnou v kontaktu a občas si zdarma procvičte angličtinu

Vaše osobní údaje jsou u mne v bezpečí, občas vám pošlu e-mail s odkazem na originální výukové video angličtiny, nebo třeba slevu na některý z mých kurzů, či výuku. Samozřejmě se můžete kdykoliv odhlásit.

Po kliknutí na Odeslat vám přijde e-mail, který musíte potvrdit. Bez toho vám nemůžu nic moc poslat. Pokud nepřišel, podívejte se do spamu či do složky Promo/Obchodní sdělení a přetáhněte si ho do Doručené pošty.