fbpx

Bc. Julie Pokorná

Online konzultace pro studenty angličtiny

Možná nepotřebujete celý kurz angličtiny, ale prostě  potřebujete jen zkonzultovat nějaké téma, připravit se na zkoušky, na cesty či na obchodní jednání, nebo nevíte, pro jaký druh výuky se rozhodnout…

Co jsou jazykové online konzultace a co z nich získáte:

» Plánujete koupi zahraničního online programu, kurzu, či mastermindu a nejste si jistí svou úrovní angličtiny?

» Nemáte možnost se pravidelně účastnit lekcí angličtiny, ale zároveň vás nejvíc posouvá probrat vaše studijní potřeby individuálně a naživo?

» Chystáte se na důležitou akci, kde budete angličtinu potřebovat a chcete se co nejlépe připravit?

» Rádi se učíte sami, ale někdy se cítíte jako zaseknutí a chcete poradit, jak dál?

  • Pomohu vám zorientovat se ve vaší situaci
  • společně probereme vaši jazykovou úroveň
  • usnadním vám rozhodování týkající se vašeho studia angličtiny.

Zjistíme, jaká je vlastně vaše jazyková úroveň, na co byste se při učení angličtiny měli nejvíce soustředit pro rychlejší posun vpřed, jaké způsoby učení vám s vaším tématem pomohou, a jaké materiály a pomůcky můžete k učení využít.

Nemusíte platit celý kurz, můžete využít pouze jednorázovou konzultaci, případně pravidelné konzultace, např. 1x měsíčně.

Online konzultace můžete snadno kombinovat s jakoukoliv další výukou, např. pokud docházíte  na kurz do jazykové školy a potřebujete něco dohnat, nebo jste si koupili nějaký online kurz výuky angličtiny a něco vám tam není jasné, nebo se rozhodujete, kudy dál s vaší angličtinou.

Konzultace se od běžných lekcí odlišuje v tom, že vás, jako studenta angličtiny, neučím během ní přímo jazyk (to také, ale není to hlavní náplň), ale to, jak se ho zrovna vy můžete sami učit, kudy povede vaše individuální cesta k lepší angličtině, kde hledat zdroje pro samostatné procvičování, jak si svůj postup naplánovat a jak sám sebe hodnotit.

Učit se samostatně není lehké, ale může to být velice účinné.

Pomohu vám angličtinu udělat zvládnutelnou, využijete mé praxe a zkušenosti a uděláte ve svých znalostech angličtiny výrazný pokrok.

Cena

Konzultace v délce 60 minut: 750,- Kč

Konzultace v délce 90 minut: 1050,- Kč

Objednávka konzultace krok za krokem:

1. Napište mi do e-mailu, co byste potřebovali probrat.

2. Domluvíme si po mailu nebo telefonicky termín a také způsob, jakým konzultace proběhne (Skype, Zoom..). Budu potřebovat i vaše fakturační údaje.

3. Vystavím a pošlu vám fakturu a vy ji uhradíte před domluveným termínem konzultace.

4. V dohodnutý čas se spojíme prostřednictvím domluvené platformy a probereme co potřebujete.

5. V rámci konzultace se také domluvíme, zda bude naše spolupráce pokračovat, případně jakým způsobem.

6. Buďte prosím připojeni včas a dle naší domluvy. Denně se intenzivně věnuji svým studentům a lektorům, učím, či pro vás natáčím výuková videa, a proto obvykle není možné domuvený termín narychlo přesouvat.

7. Pokud nutně potřebujete změnit čas či termín vaší konzultace, kontaktujte mě co nejdříve – minimálně 24 hodin předem.

8. V případě objektivních technických potíží spolu vybereme náhradní termín.

Buďte se mnou v kontaktu a občas si zdarma procvičte angličtinu

POZOR! Nyní vám přijde e-mail, který musíte potvrdit. Bez toho vám nemůžu nic moc poslat. Pokud nepřišel, podívejte se do spamu či do složky Promo/Obchodní sdělení a přetáhněte si ho do Doručené pošty.

Vaše osobní údaje jsou u mne v bezpečí, občas vám pošlu e-mail s odkazem na originální výukové video angličtiny, nebo třeba slevu na některý z mých kurzů, či výuku. Samozřejmě se můžete kdykoliv odhlásit.