fbpx
obrázek ke kurzu angličtiny

Online kurz anglického jazyka

Kolikrát jsem už od zájemců o studium angličtiny slyšela … 

„Já nechci zase půl roku chodit do začátečníků, než se dostaneme k tomu, kde jsem přestal rozumět.“

„Něco už umím a chci se posunout dál, ale chci si být těmi základy opravdu jistý.“

„Já už bych chtěla někdy i něco říct, ale radši neřeknu nic, než si budu jistá, že to řeknu aspoň trochu správně.“

Zní vám to povědomě? 

Podobné potíže totiž zažívá spousta lidí. Někteří mají navzdory vynaloženému času a námaze pocit (často oprávněný), že se v angličtině nějak zasekli a jakoby byli stále začátečníci. Anebo se možná cítíte jako poloviční začátečník – nejste úplně na začátku této úrovně, ale ještě ne na jejím konci. Jste tak nějak „mezi kurzy“, protože většina z nich začíná od nuly.

Dobrá zpráva je, že s obojím vám pomůže právě tento kurz!

– chcete se konečně posunout dál?

– ale máte pocit, že si ty základy potřebujete procvičit a zažít?

– nebo jste je uměli, ale cítíte, jak pomalu mizí?

– a v kurzech či ve škole nestíháte nebo to nechápete?

– chcete si prostě projít základy a dokončit úrovneň začátečníka, ale nechcete se je učit od začátku?

Tak to jste tady správně! Právě máte příležitost dokončit úroveň Začátečník (A1) a pořádně si procvičit angličtinu.

upevníte si základy angličtiny, bez kterých je další učení zbytečně náročné

 zakončíte začátečnickou úroveň a připravíte se postoupit dál

→ naučíte se domluvit jednoduchými větami prakticky kdekoliv

→ navíc online kurz má tu výhodu, že si lekce můžete pouštět opakovaně a vracet se k nim, kvůli výuce nemusíte nikam jezdit a můžete tak svůj čas ke studiu využít co nejefektivněji

CO MÁ TENTO KURZ ZA CÍL aneb CO ZÍSKÁTE?

projdete si základy anglické gramatiky, na které pak budete stavět vaše další znalosti (bez pevných základů to nejde)

zopakujete si nejdůležitější slovíčka, která každý (nejen začátečník) potřebuje k tomu, aby se dorozuměl

získáte nový pohled na angličtinu jako na systém, který je ve své podstatě mnohem jednodušší než jak se běžně učí

– pokud už jste se mnou studovali, užijete si další dávku mého vysvětlování a podpory a k tomu  si minulé učivo si zopakujete a lépe zapamatujete

zvýšíte své (nebo získáte nové) jazykové sebevědomí a začnete se zbavovat největších bloků, které vás brzdí v komunikaci

– díky tomu budete mít lepší pocit, když používáte angličtinu a budete si jistější, že když něco řeknete nebo napíšete, bude tomu rozumět

– a hlavně! Budete připraveni posunout se dál na cestě za vaším dalším cílem v angličtině – vzhůru do ciziny nebo kurzů pro mírně pokročilé!

JAK TO BUDE VYPADAT?

→ 5 MODULŮ ZA 10 TÝDNŮ
V kurzu Konec věčného začátečníka je 5 modulů (oblastí či okruhů gramatiky a slovní zásoby), ve kterých si projdete celou druhou polovinu úrovně Elementary – Začátečník (A1) – od stručného zopakování úplných základů. až po ty nejčastější „kameny úrazu“ v druhé polovině této úrovně. Ty spolu probereme, procvičíme, použijeme v živých setkáních – a jste připraveni začít s úrovní Pre-Intermediate – Mírně pokročilý (A2)

Moduly budou k dispozici postupně, každé 2 týdny vám otevřu nový, vždy o víkendu.

→ 1 MODUL = 3 LEKCE
V každém modulu najdete 3 videolekce na dané téma v pořadí – gramatika, procvičení, shrnutí. V takové videolekci vám budu já osobně vysvětlovat a ukazovat, jak to ta angličtina vlastně má. a proč to tak je, a co z toho opravdu umět musíte, a co se dá obejít a kudy. Taky vám doporučím materiály na procvičení a v každé videolekci si vždy shrneme, zopakujeme, a vyzkoušíme i to, co bylo i v těch předchozích.

→ PROCVIČOVÁNÍ
Součástí každého modulu jsou také různé druhy cvičení pro upevnění a lepší „zažití si“ dané látky. Najdete zde pracovní listy ke stažení a odkazy na online cvičení či videa na další osvědčených stránkách na internetu. Všechna cvičení obsahují také správné odpovědi, sami si je zkontrolujete a zjistíte, kde už jste hvězdy a kde je potřeba, abyste si to ještě jednou prošli pro lepší pochopení.

Lekce a procvičování v modulech si procházíte samostatně, každý ve svém tempu.

→10x SETKÁNÍ NAŽIVO
V každém modulu nás čekají 2 společná živá setkání na Zoomu, kde probereme ještě jednou téma toho daného Modulu, zopakujeme a procvičíme společně, co je potřeba a můžete se mě zeptat na cokoliv ke kurzu, a také si zkusíme popovídat anglicky. Pochválíme se, namotivujeme, řeknu vám, co nás čeká dál a hurá do dalších dobrodružství s angličtinou.

→ PODPORA VE SKUPINĚ
Po celou dobu trvání kurzu vám budu k dispozici v soukromé Facebookové skupině s podporou a motivací, která je zároveň i bezpečné místo pro sdílení vašich dotazů a úkolů – všechny vám zkontroluju a napíšu vám, co vám už jde skvěle a co potřebuje vylepšit.

V této skupině si také můžete najít partnera na procvičování, tzv. „study buddy“. Můžete si vzájemně pomáhat s procvičováním a také spolu přes Zoom či po Skypu trénovat mluvení v angličtině.

OBSAH KURZU tedy CO SE BUDEME UČIT

NA CO SE BUDEME NEJVÍC SOUSTŘEDIT

Na to, co trápí většinu pokročilých a věčných začátečníků, kteří už nejsou úplní začátečníci – základní časy a rozdíly v jejich použití, nepravidelná slovesa a tradiční „jak je to s těmi počitatelnými a nepočitatelnými podstatnými jmény!“

A k tomu pak stejně časté a neméně oblíbené rozdíly mezi přídavnými jmény a příslovci, stupňování přídavných jmen aneb jak říct, co je hezčí a nejhezčí, lepší a nejlepší. A zakončíme to pohledem do budoucnosti a tím, jak ji v angličtině můžeme vyjádřit.

CO POČÍTÁM, ŽE UŽ ZNÁTE, ALE STEJNĚ SI TO STRUČNĚ ZOPAKUJEME

Vy, jako tzv. pokoročilý věčný začátečník, máte už ty úplné základy za sebou, možná i několikrát. Takže už znáte rozdíl mezi základními druhy sloves a nemáte potíže s nimi pokládat správně anglickou větu či otázku, nepřekvapí vás množné číslo, ani to nepravidelné, ani členy (teda ty trochu můžou, ale ne moc:-), znáte anglická zájmena (já, ty, on, moje, tvoje, jeho…), i ta pádová (mě/mně/mi/mnou…), z časů ovládáte přítomný prostý – takový ten na rutiny a obvyklé činnosti, i přítomný průběhový, se kterým mluvíme o tom, co se děje nyní či v této době. Už víte, kdy a proč použít vazbu There is či There are, jak je to se zápory v anglických větách, a také jste už slyšeli o tom, že někdy se some mění na any.

Stručně řečeno, víte, jak správně říct následující chybné věty:

He live in Brno. You work in the city? We can English. He like ski. I not like it. Is possible that he is at home. Raining now. John speaks about she. We don’t need no money. We want any food. I go at the shop.

V Modulu 1 si to v rychlosti projedeme, pokud si ale nejste jistí, zda byste kurz zvládali, napište mi a já vám pomůžu s výběrem.

CENA A ČAS

Cena kurzu je  3900,- Kč

Bonusová cena pro studenty mých online kurzů je 2900,- Kč → na to ovšem potřebujete kód z kurzu

Kurz začíná v lednu 2022 – datum upřesním během léta 

Přístup ke všem materiálům zde i ve skupině budete mít nejméně 6 měsíců po skončení části „naživo“.

Doporučuji vám nečekat na další běh, kdo ví, kolik to bude stát poté, co i širší online svět zjistí, že to, jak učím základy já, je k nezaplacení:-)

JULIE POKORNÁ čili VAŠE LEKTORKA

Hlavní důvod, proč učím angličtinu, není vlastně jeden, ale dva. Zaprvé jsem do ní prostě zamilovaná, už od mládí, láska na celý život… a zadruhé mě až neuvěřitelně baví jí učit. Podle mě se díky ní lidé lépe dorozumí skoro všude na světě.

Svoje nadšení angličtinou předávám svým studentům v učebně i online, každý den, po celý rok, včetně prázdnin, už několik let a pořád mám plno. A teď jsem konečně našla způsob, jak ho předávat dál ve velkém a přitom tak, aby to každému z vás dalo co nejvíc.

Jako bonus jsem si splnila své tajné dětské přání a stala se pro vás herečkou. Nečekejte úplně typická (a často nudná) výuková videa, já mám ráda ve svých lekcích humor a často si dělám legraci nejen ze sebe, ale i z gramatiky či slovíček.

Chcete vědět, jak učím? Seznamte se s mým stylem na mém YouTube kanálu.