fbpx

VELKÉ ROZMLUVENÍ A PROCVIČENÍ

trénink pro pokročilé začátečníky v angličtině

👉 8 týdnů živých online setkání

👉 + příprava na další téma

👉 + úkoly na téma týdne

👉 + FB skupina

velké rozmluvení nadpis
 • pro studenty angličtiny na úrovni zhruba A1, kteří si chtějí procvičit mluvení a přitom i základy angličtiny
 • je to ideální trénink pro studenty, kteří dokončili můj online kurz Konec věčného začátečníka
 • pro sovy i pro skřivany. Máme dvě skupiny, jedna ráno, druhá večer – vaši volbu napište prosím do objednávky!
velké rozmluvení nadpis
 • pokud jste úplní začátečníci v angličtině a neposkládáte základní věty, tak si s námi moc nepopovídáte. Pro vás je nejlepší začít s mým krátkým úvodem do angličtiny, případně pak pokračovat v mém komplexním kurzu pro začátečníky zde.
 • a pokud jste středně a více pokročilí studenti, tak na vás budeme moc pomalu a příliš jednoduše (B1 a výš určitě, A2 si s námi mohou v pohodě procvičit to nejdůležitější ze základů angličtiny)
velké rozmluvení nadpis

HLAVNÍM CÍLEM NAŠICH SETKÁNÍ JE VÁS ROZMLUVIT 

 • procvičíme spolu základní témata úrovně Elementary/ Začátečník/ A1
 • ale ne jako v tradičním kurzu
 • budeme hlavně mluvit a přitom nenápadně procvičovat gramatiku a slovíčka na téma týdne
 • můžete se také zeptat na všechno, co bude potřeba a já vám to hned vysvětlím
 • projdeme tak spolu nejdůležitější základy angličtiny a zároveň se rozmluvíte v angličtině

SYSTEMATICKY – LEHCE – ZÁBAVNĚ

Pozor! Tento trénink opravdu není vhodný pro úplné začátečníky – o většině tématech, které o kterých spolu nudeme mluvit, byste měli mít alespoň minimální znalosti.

velké rozmluvení nadpis
 • naše setkání jsou hlavně o mluvení a také procvičení toho, co už znáte nebo jste se učili v předchozích kurzech
 • nečekejte přímou výuku nebo detailní vysvětlování gramatiky (ale nemusíte se bát, že vás nechám bez pomoci – budu na vás „působit“ svými kartičkami, poradím mimikou, a samozřejmě nebudou chybět Zlatá pravidla angličtiny – pokud jste už se mnou někdy studovali, tak víte a jestli mě ještě neznáte, tak věřte, že mám způsoby, jak vám poradit, aniž bych promluvila či psala na tabuli)
 • ani ty úkoly nebudou tradiční, ale více ze života

Ideální je trénink rozmluvení absolvovat po mém komplexním online kurzu Konec věčného začátečníka pro upevnění a procvičení toho, co jste se v něm naučili. 

Pokud si nejste jisti svými znalostmi základů a nemáte z čeho čerpat, rozhodně vám doporučuji přikoupit si kurzy Konec věčného začátečníka 1 a 2 pro samostudium. Tam máte všechny potřebné materiály pro našich 8 tréninkových témat, včetně slovíček (a mnohem víc!).

Kdyby vám ale cokoliv chybělo, jsem tu pro vás a ráda vás nasměruju na kurz či materiály, které vám pomohou.

velké rozmluvení nadpis

Během 8 týdnů probereme 8 témat – gramatiky bude minimum, zato reálných situací a důležitých slovíček dosti.

Každý týden vám e-mailem přijde dávka informací o tom, co nás čeká a k tomu:

1 speciální téma k procvičování před naším setkáním naživo každý se po svém připraví na naše živé setkání (můžete si projít cvičení na dané téma, kouknout na slovíčka, která by se hodila, nebo se mrknout na lekce z kurzu, kde jsme to probírali – pokud tedy kurz máte 😁)

→ Přijde vám pozvánka na setkání v daný den ráno a pak ještě připomínka, že naše setkání za chvíli začíná.

→ Na konci setkání si dáme úkol, abychom si trochu pocvičili i psaní. Tentokrát to bude nejen do skupiny, ale i do Tréninkového zápisníku, který si spolu povedeme – každý týden přidáme jednu stránku, na kterou si můžete anglicky napsat cokoliv jste zažili a na konci našeho tréninku budete mít zápisník plný skvělých zážitků a angličtiny 📖

→ Úkoly budete sdílet v naší skupině na Facebooku, tam vám na ně dám zpětnou vazbu (česky a trochu anglicky), a ukážu vám správný postup, když bude potřeba (ničeho se nebojte, bude vás tam max. 10 – z každé skupinky 5 studentů – a já ráda chválím a motivuju 😊)

→ V této skupině se spolu také začneme postupně bavit jen anglicky a budeme sdílet krom úkolů i dotazy – což se určitě hodí a ještě je to extra procvičení

→ Navíc máte možnost najít si „study buddy“ – neboli parťáka na učení mezi kolegy spolustudenty – někoho, s kým můžete mluvit anglicky a vzájemně se motivovat

→ K tomu všemu každého z vás čeká 1 individuální bonusové setkání jen pro vás a vaši angličtinu s procvičením toho, co potřebujete a tipy pro snadnější studium

velké rozmluvení nadpis

Projdeme si to nejdůležitější pro to, abyste se domluvili v základních situacích v cizině nebo při kontaktu s cizinci u nás doma. 

Odborně jsou to ta nejdůležitější témata zhruba odpovídající úrovni A1 a částečně A2.

Prakticky to znamená, že se vrhneme na témata, která nejvíce využijete v létě – cestování, hotely, restaurace, památky, příroda, sporty a jiné aktivity, cizí země a zvyky.

A všechno to řízneme trochou té nejnutnější gramatiky – procvičíte si, jak mluvit o věcech, které se dějí běžně a jak se to liší od toho, jak mluvíme o věcech, které probíhají zrovna teď, v tomto čase – tedy přítomný čas prostý a jeho zrádné koncovky ve třetí osobě + přítomný čas průběhový, který nám Čechům zní tak vtipně. 

Pak si „zavzpomínáme“ na minulost, koukneme se tedy minulý čas a nejčastější nepravidelná slovesa. 

Také si osvěžíte záludnosti počitatelných a nepočitatelných podstatných jmen a připomenete si, na co je ta zvláštní vazba There is/There are. K tomu pár předložek, nějaká ta spojka, a už tvoříte souvětí!

A aby se vám lépe popisovalo, co přesně hledáte či chcete, probereme i přídavná jména a jejich stupňování, protože to nejlepší, nejhezčí a nejlevnější bez nich nenajdete 😄

Nakonec vás čeká pohled do budoucnosti – projdeme si základní způsoby, jak o ní můžete mluvit a rovnou si naplánujete další výlet nebo dovolenou a taky další postup v angličtině!!

velké rozmluvení nadpis

Celková hodnota tréninku je cca. 6 000 Kč

Speciální cena 1. běhu je  3 900,- Kč

Absolventi mých kurzů vždy dostávájí jako jeden z bonusů slevu na další kurzy. Takže pokud v objednávce zadáte váš speciální kód, vaše cena bude nižší.

Začínáme pátkem 22. dubna 2022 a končíme 17. června 2022.

Trénink trvá 8 týdnů.

Přístup ke všem materiálům v členské sekci i ve skupině budete mít minimálně 3 měsíce, tedy nejméně do 17. září 2022.

💜 ZROVNA PROBÍHÁ 💜

Další kolo plánuji až na příští rok, ale mám prostor ještě teď v létě.

Pokud se vás sejde 4 – 5, tak tento trénink pro vás spustím v červenci a srpnu.

Časy setkání domluvíme během kurzu, podle toho, kdy může většina

(z každého setkání je záznam, takže i když nebudete moct přijít, aspoň si potrénujete poslech).

Máte zájem? Napište mi na info@juliepokorna.cz nebo přes formulář níže tady na stránce!

👇

Těším se na vás v tréninku mluvení – říkám mu Velké Rozmluvení!

velké rozmluvení nadpis

Jak už jsem psala, Velké rozmluvení a procvičení pro studenty začátečníky není vhodné pro úplné začátečníky – o většině tématech, které si spolu budeme procvičovat, byste měli mít alespoň minimální znalosti.

Pokud vám dělá potíže:

 • poskládat základní věty v angličtině,
 • nevíte, kdy použít sloveso pomocné sloveso DO,
 • a netušíte, proč jsou tyto věty špatně (My friend live in Brno. My friends lives Brno. I going to work. You live here? He is help me. We don’t are happy. I don’t can eat many meats. My children will be go to school on September.) 

doporučuji vám začít od úplných základů v mém kurzu V.Z.K.A.Z. – Výzva – Základní Kámen Angličtiny pro Začátečníky, ve kterém vás naučím to nejdůležitější ze základů angličtiny za 14 dní. Pak můžete pokračovat v komplexním kurzu základů angličtiny Konec věčného začátečníka 1 a 2, který vás provede celou úrovní začátečníka, a kde se se mnou naučíte tohle všechno pěkně postupně,  systematicky a pořádně.

Pokud si nejste jisti, jestli je to pro vás to pravé, jak jste na tom s vaší angličtinou, či jak se přihlásit – napište mi a domluvíme si online schůzku, kde vám poradím, co je pro vaše potřeby a pro vaši úroveň to nejlepší.

5 + 8 =

JULIE POKORNÁ čili VAŠE LEKTORKA

Hlavní důvod, proč učím angličtinu, není vlastně jeden, ale dva. Zaprvé jsem do ní prostě zamilovaná, už od mládí, láska na celý život… a zadruhé mě až neuvěřitelně baví jí učit. Podle mě se díky ní lidé lépe dorozumí skoro všude na světě.

Svoje nadšení angličtinou předávám svým studentům v učebně i online, každý den, po celý rok, včetně prázdnin, už několik let a pořád mám plno. A teď jsem konečně našla způsob, jak ho předávat dál ve velkém a přitom tak, aby to každému z vás dalo co nejvíc.

Jako bonus jsem si splnila své tajné dětské přání a stala se pro vás herečkou. Nečekejte úplně typická (a často nudná) výuková videa, já mám ráda ve svých lekcích humor a často si dělám legraci nejen ze sebe, ale i z gramatiky či slovíček.

lektorka angličtiny
Chcete vědět, jak učím? Seznamte se s mým stylem na mém YouTube kanálu.