fbpx

Better at English

10-week online course for Pre-Intermediate level
Part 1

Understand more details

and

speak better English!

If you want to speak and understand English better and you are not a beginner – this is a course for you!

We will study the first part of the Pre-Intermediate level (A2) and you will learn about more details of English – how to speak better about history, how to make longer and more complicated sentences, when and how to use more verbs in one sentence, when to use the new and exciting tenses and much more!

Pokud tomuhle textu v angličtině celkem rozumíte, ale říct to sami nejspíš ještě nezvládnete, tak je tohle kurz přesně pro vás.

⇒ PROVĚTRÁTE ZÁKLADY ANGLIČTINY

⇒ POCHOPÍTE DŮLEŽITÉ ČASY

⇒ ROZŠÍŘÍTE SI SLOVNÍ ZÁSOBU

A

BUDETE MLUVIT LÉPE!

1️⃣ ⇒ Vy, kteří víte, že ho chcete studovat, můžete si rovnou chytnout svoje místečko, když kliknete na vybranou verzi.

2️⃣ ⇒ Ti z vás, kdo mě ještě neznáte, chcete si zlepšit angličtinu a určitě jste už víc, než jen začátečníci, jen si nejste si jisti, že je to ten pravý kurz pro vás – napište mi, zavoláme si a zjistíme to.

NYNÍ PRO VÁS KURZ NATÁČÍM A CHYSTÁM. 

POKUD SI HO CHCETE KOUPIT V PŘEDPRODEJI ZA NIŽŠÍ CENU (NEBO MĚ CHCETE PODPOŘIT V TOM, ABYCH HO CO NEJDŘÍVE DODĚLALA), OBJEDNÁVEJTE ZDE 👇

Často kladené dotazy = Frequently Asked Questions = FAQ

Pro koho je tento kurz nejlepší?

Better at English je ideální pro „pokročilé“ začátečníky – tedy ty studenty angličtiny cca na úrovni A1, kteří znají základy, umí poskládat základní věty a chápou (zhruba), co kam ve větě patří a teď to chtějí rozvinout a mluvit v delších větách, o trochu rychleji a hlavně více rozumět.

Co všechno kurz obsahuje?

Všechny 3 verze kurzu obsahují videolekce, PDF soubory ke stažení se slovíčky a procvičením, odkazy na online procvičení a další materiály rozdělené do 5 částí, tzv. Modulů.

Každý modul má několik videolekcí na jedno téma. Ve videolekcích vám vysvětluji, jak se tvoří věty s novou gramatikou, proč to tak je, co z toho opravdu umět musíte a co se dá obejít a kudy. Zároveň si to se mnou hned zkusíte.

V PDF souborech se pak podíváte na slovíčka, která se nejvíc hodí k našemu tématu a sami si všechno ještě jednou procvičíte v online cvičeních.

Kdy začne kurz s maxi podporou?

Kurz s maxi podporou začne 3. října 2022 a živá online setkání budou opět ve čtvrtek v 19,00, jako v kurzu Konec věčného začátečníka.

Kurz nyní postupně tvořím, takže i verze pro samostudium či s balíčkem individuálních lekcí budou začínat v září a jednotlivé moduly se budou postupně otevírat jako ve skupinovém kurzu s maxi podporou.

Mohu si přikoupit individuální lekce navíc?

Ano, ke každému kurzu si můžete dokoupit navíc individuální lekce, samostatné nebo v balíčku více lekcí za výhodnější cenu. I ke kurzu s lekcemi, pokud jich budete chtít víc. Stačí, když mi napíšete a domluvíme se.

Je v kurzu pro samostudium nějaký plán, kterého se můžu držet?

Ano, samozřejmě. Nenechám vás bez podpory, ani v kurzech pro samostudium!

Všechny verze kurzu obsahují doporučený plán studia, ve kterém jsem vám rozepsala, jak postupovat kurzem pro největší efekt.

Je v něm napsáno nejen, čím začít a co dělat pak, ale i kolik dní si ideálně nechat mezi lekcemi a procvičením, a kdy si dát pauzu.

Všechno to vychází z mých poznatků z lekcí a zkušeností mých studentů a zároveň i z výzkumů o fungování paměti (které jsem na svých studentech léta „testovala“ 😁).

Můžu studovat lekce na přeskáčku?

Jak jsem psala, v každé verzi kurzu na vás čeká i plán studia. Můžete si ho přizpůsobit, rozvolnit nebo ho (mírně) zrychlit.

Ale rozhodně doporučuji studovat kurz popořadě, protože Moduly i jednotlivé lekce v nich na sebe navazují.

V každé lekci si vždy na začátku zopakujeme to, co bylo v té předchozí a to stejné platí o celém Modulu.

Znamená to, že pokud začnete např. Modulem 3, tak vám můžou chybět důležité informace z Modulů předchozích.

Já svoje kurzy stavím jako dům – nejprve zkontrolujeme základy a potom teprve jdeme na to nové. Jinak by se nám to zhroutilo – novinky by nedávaly smysl a zdály se zbytečně těžké.

Takže rozhodně nepřeskakovat, alespoň ne při prvním procházení kurzu.

💁‍♂️ Chcete vědět, jak to v kurzu probíhá, jak se od sebe liší jeho verze, a která verze je ideální pro vás?

💁‍♀️ Rádi byste to se mnou probrali, abyste se neocitli v kurzu úplně mimo vaši úroveň?

💁‍♂️ Nebo mě až tak neznáte a chcete si mě „proklepnout“?

Napište mi, domluvíme si online nebo telefonní schůzku a při té se mě můžete na cokoliv zeptat. 

Pomůžu vám vybrat ten nejlepší kurz pro vás!

Máte zájem o kurz? Napište mi!

9 + 2 =

JULIE POKORNÁ čili VAŠE LEKTORKA

Hlavní důvod, proč učím angličtinu, není vlastně jeden, ale dva.

👉 Zaprvé jsem do ní zamilovaná, už od mládí (hlavně díky kazetám s Beatles, které jsem zabavila rodičům), prostě láska na celý život…

👉 A zadruhé mě až neuvěřitelně baví ji učit. Podle mě se díky ní lidé lépe dorozumí skoro všude na světě a je velmi snadná v porovnání s jinými jazyky.

Svoje nadšení angličtinou předávám svým studentům v učebně i online, každý den, po celý rok, včetně prázdnin, už několik let a pořád mám plno.

obrázek ke kurzu angličtiny

Našla jsem si vlastní způsob, jak ji učit a studenti mi říkají, že „takhle jim to ještě nikdo nevysvětlil“, nebo „proč se to takhle neučí ve školách?!“, a „to jsem si myslela, že to bude těžší!“.

Díky online kurzům můžu svůj způsob výuky předávat dál i mimo své lekce.

Jako bonus jsem si splnila své tajné dětské přání a stala se pro vás herečkou. Nečekejte úplně typická (a často nudná) výuková videa, já mám ráda ve svých lekcích humor a často si dělám legraci nejen ze sebe, ale i z gramatiky či slovíček.

Chcete vědět, jak učím? Seznamte se s mým stylem na mém YouTube kanálu nebo se rovnou přidejte do některého z mých kurzů!