fbpx

Bc. Julie Pokorná

Členská sekce

Vítejte v členské sekci – naší virtuální učebně

vstup do jednotlivých učeben formou kliknutí na obrázek
V první řadě vám chci pogratulovat k vašemu rozhodnutí připojit se do naší komunity nadšenců a milovníků anglického jazyka. Naučit se smysluplně komunikovat anglicky nemusí být vůbec obtížné  a věřím, že vám v tom dokáži účině pomoci. Nevěřím tomu, že se anglicky naučíte tak, že budete pouze drtit anglickou gramatiku a slovíčka. Především se musíte naučit mít jazyk rád, zažít radost z jazyka, z toho, že v něm začnete i přemýšlet, že vám to začne dávat smysl. Tak jako když se dítě naučí mluvit mateřštinou a má z toho takovou radost, že na chvilku nezavře pusu 😀
Bohužel klasická škola a běžné jazykové kurzy se až příliš zaměřují na výkon a memorování a brzy v nás tuto radost z jazyka ubijí a spíše v nás vytvoří jazykové bloky a odpory. A od toho jsem tu já, abych vám pomohla tyto překážky překonat a ukázala vám, že naučit se domluvit anglicky nemusí být tak úmorné. Že to může být podstatně radostnější proces. Samozřejmě, kolik do toho vložíte, tolik z toho také dostanete.
Přečtěte si prosím pozorně následující pokyny a postupujte podle nich a já se budu těšit na naši spolupráci a na vaše první, nikoli však poslední úspěchy.  Bc. Julie Pokorná

Členská sekce krok po kroku

Studujte postupně, nepřeskakujte

Výuková videa jsou systematizovaná a logicky na sebe navazují, nepřeskakujte lekce, jděte postupně.

Nespěchejte, vytrvalost růže přináší, procvičujte

Dělejte jednu, maximálně dvě lekce týdně. Pokud jste rychlejší a chcete výuce věnovat více času a energie, tak lekci absolvujte vícekrát a poté se soustřeďte na doplňující cvičení. Vždy vám dám k lekci nějaký bonus, kde si můžete své nové znalosti upevňovat a procvičovat.

Zvolte svoji jazykovou úroveň

Začněte v rozřazovací lekci, která vám pomůže odhadnout vaši jazykovou úroveň. Podle jazykové úrovně si zvolte učebnu. Pokud by se stalo, že bude úroven příliš snadná, nebo příliš obtížná, učebnu změňte tak, aby vám to více vyhovovalo.

Vstupte do uzavřené skupiny na FB

Nazapomeňte vstoupit také do naší uzavřené skupiny ana FB, kde bude ……

Buďte v kontaktu

Systém výuky angličtiny, ke kterému jste právě získali přístup používám a zdokonaluji už více než 15 let a za tu dobu pomohl celé řadě mých klientů. Přesto, kdybyste narazili na nějakou potíž, zádrhel, či technický nedostatek, neváhejte mne kontaktovat.

– Výuková videa jsou systematizovaná a logicky na sebe navazují, nepřeskakujte lekce, jděte postupně.

– Dělejte jednu, maximálně dvě lekce týdně. Pokud jste rychlejší a chcete výuce věnovat více času a energie, tak lekci absolvujte vícekrát a poté se soustřeďte na doplňující cvižení. Vždy vám dám k lekci nějaký bonus, kde si můžete své nové znalosti upevňovat a procvičovat.

– Začněte v rozřazovací lekci, která vám pomůže odhadnout vaši jazykovou úroveň. Podle jazykové úrovně si zvolte učebnu. Pokud by se stalo, že bude úroven příliš snadná, nebo příliš obtížná, učebnu změňte tak, aby vám to více vyhovovalo.

– Nazapomeňte vstoupit také do naší uzavřené skupiny ana FB, kde bude ……

– Systém výuky angličtiny, ke kterémeu jste právě získali přístup používám a zdokonaluji už více než 15 let a za tu dobu pomohl celé řadě mých klientů. Přesto, kdybyste narazili na nějakou potíž, zádrhel, či technický nedostatek, neváhejte mne kontaktovat.

Co dát vždy odrážku jako nedpis a k tomu doplňujícíc text???

Rozřazovací video