Konec věčného začátečníka

Online kurz anglického jazyka

Kolikrát jsem tohle už od zájemců o studium angličtiny slyšela?

„Angličtinu se učím už dlouho, už jsem měl aspoň pět lektorů a stejně jsem pořád na začátku.“

„Něco už umím a chci se posunout dál, ale ty základy mi pořád unikají.“

„Já nechci zase půl roku chodit do začátečníků, než se dostaneme k tomu, kde jsem přestal rozumět.“

„Já už bych chtěla někdy i něco říct, ale radši neřeknu nic, než si budu jistá, že to řeknu aspoň trochu správně.

Zní vám to povědomě? Tak to vítejte ve světě „věčných“ začátečníků! Podobné potíže totiž zažívá spousta lidí. Navzdory vynaloženému času a námaze mají pocit (často oprávněný), že se v angličtině nějak zasekli a jakoby byli stále začátečníci. Dobrá zpráva je, že to tak vůbec nemusí být!

– chcete se konečně posunout dál?

– už byste rádi aspoň trochu anglicky komunikovali?

– ale ty základy vám pořád nedávají smysl?

– nebo jste je uměli, ale cítíte, jak pomalu mizí?

– a v kurzech či ve škole nestíháte nebo to nechápete?

– a navíc to tam všechno trvá dlouho a stojí to docela dost peněz?

– chcete si prostě projít základy a dokončit úrovneň začátečníka?

Tak to jste tady správně! Právě máte příležitost s tímto věčným začátečníkem skoncovat a pořádně se rozmluvit anglicky.

upevníte si základy angličtiny, bez kterých je další učení skoro nemožné /hodně těžké /zbytečně náročné

 zakončíte začátečnickou úroveň a připravíte se postoupit dál

→ naučíte se domluvit jednoduchými větami prakticky kdekoliv

→ navíc online kurz má tu výhodu, že si lekce můžete pouštět opakovaně a vracet se k nim, kvůli výuce nemusíte nikam jezdit a můžete tak svůj čas ke studiu využít co nejefektivněji

Přihlašte se do kurzu „Konec věčného začátečníka“ a posuňte se dál.

CO MÁ TENTO KURZ ZA CÍL aneb CO ZÍSKÁTE?

– projdete si základy anglické gramatiky, na které pak budete stavět vaše další znalosti (bez pevných základů to nejde)

– zopakujete si nejdůležitější slovíčka, která každý (nejen začátečník) potřebuje k tomu, aby se dorozuměl

– získáte nový pohled na angličtinu jako na systém, který je ve své podstatě mnohem jednodušší než jak se běžně učí

– zvýšíte své (nebo získáte nové) jazykové sebevědomí a začnete se zbavovat největších bloků, které vás brzdí v komunikaci

– díky tomu budete mít lepší pocit, když používáte angličtinu a budete si jistější, že když něco řeknete nebo napíšete, bude tomu rozumět

– a hlavně! Budete připraveni posunout se dál na cestě za vaším dalším cílem v angličtině

JAK TO BUDE VYPADAT?

→ 10 MODULŮ = 10 TÝDNŮ
V kurzu Konec věčného začátečníka je 10 modulů (oblastí či okruhů gramatiky a slovní zásoby), ve kterých si projdete celou úrovní Elementary – Začátečník (A1) od stručného zopakování úplných základů až po ty nejčastější „kameny úrazu“ v druhé polovině této úrovně. Ty probereme a jste připraveni začít s úrovní Pre-Intermediate – Mírně pokročilý (A2)

→ 1 MODUL = 3 – 5 LEKCÍ
V každém modulu najdete několik videolekcí na dané téma v pořadí – gramatika, procvičení, shrnutí. V takové videolekci vám budu já osobně vysvětlovat a ukazovat, jak to ta angličtina vlastně má a proč to tak je a co z toho opravdu umět musíte a co se dá obejít a kudy. Taky vám doporučím materiály na procvičení a v poslední videolekci si to pěkně shrneme, zopakujeme a vyzkoušíme.

→ PROCVIČOVÁNÍ
Součástí každého modulu jsou také různé druhy cvičení pro upevnění a lepší „zažití si“ dané látky. Najdete zde pracovní listy ke stažení a odkazy na online cvičení či videa na další osvědčených stránkách na internetu. Všechna cvičení obsahují také správné odpovědi, sami si je zkontrolujete a zjistíte, kde už jste hvězdy a kde je potřeba, abyste si to ještě jednou prošli pro lepší pochopení.

→ PODPORA VE SKUPINĚ
Každý týden vám budu k dispozici v soukromé facebookové skupině (s motivačními živými a předchystanými videi), která je zároveň i bezpečné místo pro vaše dotazy.

V této skupině si také můžete najít partnera na procvičování, tzv. „study buddy“. Můžete se vzájemně podporovat a motivovat a také spolu přes Zoom či po Skypu trénovat mluvení v angličtině.

OBSAH KURZU tedy CO SE BUDEME UČIT

NA CO SE BUDEME NEJVÍC SOUSTŘEDIT

Na to, co trápí většinu začátečníků, kteří nejsou úplní začátečníci – základní časy a rozdíly v jejich použití, nepravidelná slovesa a tradiční „jak poskládat větu (a hlavně otázku) a nezbláznit se z toho!“

A k tomu pak stejně časté a neméně oblíbené potíže se třetí osobou a koncovkou -s, počitatelnými a nepočitatelnými podstatnými jmény, a přídavná jména versus příslovce.

CO POČÍTÁM, ŽE UŽ ZNÁTE, ALE STEJNĚ SI TO STRUČNĚ ZOPAKUJEME

Vy, jako tzv. věčný začátečník, máte už ty úplné základy za sebou, možná i několikrát. Takže znáte anglická zájmena (já, ty, on,..), i ta přivlastňovací (moje, tvoje, jeho,..), čísla, barvy, dny, měsíce, a takové ty základní okruhy slovíček o rodině, práci, koníčcích, kluk, holka, muž, žena, kočka, pes, případně i nějaké to přídavné jméno (velký, malý, rychlý, vysoký, dlouhý, šťastný…). Takže zvládáte věty se slovesem být typu: To je hezké, My jsme z Tišnova, Auto je rychlé a také umíte říct, že to tak není.

Už jste slyšeli i něco o členech a množném čísle a nejspíš jste se dostali i k dalším slovesům, ale tam někde to začalo drhnout. Třetí osoba? Pomocné sloveso v záporné větě? Uff. Tam se to pak začíná nabalovat a kdo tyhle důležité kousky anglické gramatiky dobře nepochopí, ten v tom pak lítá. Všechny další lekce jsou pak hrozně těžké, když ty věty nedám správně dohromady. A tam my našem kurzu začneme.

CENA A ČAS

Začátek kurzu a cenu se dozvíte už tento týden:-)

Chcete vědět, kdy to začne?

Online kurz Konec věčného začátečníka pro vás právě připravuji. Zapište se do seznamu zájemců a jako poděkování za váš zájem ode mě dostanete cenové zvýhodnění na koupi kurzu. Také vám na email pošlu všechny novinky a aktuální informace.

POZOR! Nyní vám přijde e-mail, který musíte potvrdit. Bez toho vám nemůžu nic moc poslat. Pokud nepřišel, podívejte se do spamu či do složky Promo/Obchodní sdělení a přetáhněte si ho do Doručené pošty.

Vaše osobní údaje jsou u mne v bezpečí, občas vám pošlu e-mail s odkazem na originální výukové video angličtiny, nebo třeba slevu na některý z mých kurzů, či výuku. Samozřejmě se můžete kdykoliv odhlásit.

JULIE POKORNÁ čili VAŠE LEKTORKA

Hlavní důvod, proč učím angličtinu, není vlastně jeden, ale dva. Zaprvé jsem do ní prostě zamilovaná, už od mládí, láska na celý život… a zadruhé mě až neuvěřitelně baví jí učit. Protože díky ní se lidé lépe dorozumí skoro všude na světě.

Svoje nadšení předávám svým studentům v učebně i online, každý den, po celý rok, včetně prázdnin už několik let a pořád mám plno. A teď jsem konečně našla způsob, jak rozšířit svoje kapacity a učit ve velkém a přitom tak, aby to každému z vás dalo co nejvíc.

Jako bonus jsem si splnila své tajné dětské přání a stala se pro vás herečkou. Nečekejte úplně typická (a často nudná) výuková videa, já mám ráda ve svých lekcích humor a často si dělám legraci nejen ze sebe, ale i z gramatiky či slovíček.