fbpx

Co vás napadne, když se řekne „Léto“?

  • cestování a poznávání nových krajů a lidí
  • zábava a aktivní odpočinek, třeba u vody
  • teplé počasí, perfektní na to být co nejvíc venku
  • grilování a pikniky
  • plánování nových dobrodružství

A víte, co ještě?

  • Konečně možnost potkat nějaké cizince
  • Bookování letenek, hotelů, restaurací v cizině
  • Řešení potíží v zahraničí
  • Dotazy na cestu v cizí zemi
  • A vůbec spousta možností, jak si provětrat angličtinu 😊

Všechny tyto typické „letní“ situace probereme, procvičíme, a natrénujeme v mém letním kurzu July with Julie + August for Free.

LEHCE – LETNĚ – ZÁBAVNĚ.

Pozor! Tento kurz není vhodný pro úplné začátečníky – o většině tématech, které si spolu budeme procvičovat, byste měli mít alespoň minimální znalosti.

Proč?

→ protože si chcete procvičit to, co už ze základů znáte a připomenout to, v čem si nejste tak úplně jistí, a nechcete se (zase) jen nudně učit tu základní gramatiku a slovíčka – což teda u mě stejně nehrozí 😁

→ rádi byste svou angličtinu udržovali aktivní i přes léto, protože jinak to vzpomínání na podzim ve škole nebo v novém kurzu dost “bolí”

více si užijete dovolenou v cizině – naučím vás nebát se na někoho promluvit, protože jen tak zjistíte, kde je ta nejlepší restaurace a co byste ještě neměli minout. Také se to dost hodí, když hledáte cestu zpátky do hotelu 😀

kdo je připraven, není překvapen – když na vás někdo vybafne anglicky na letišti či na ulici, je to často stres, paměť stávkuje, pot naskakuje, slova se míchají s jinými jazyky. S trochou opáčka z našeho kurzu budete vždycky vědět, co říct.

→ pro ten pocit, že jste v létě nezaháleli 😊  představte si, jak se budete cítit, když v září zjistíte, že vám angličtina nezmizela přes léto z hlavy, ale naopak, je jí tam víc a vy jste ji celé léto aktivně používali! I když jste třeba nikam nevyjeli!

→ navíc online kurz má tu výhodu, že si lekce můžete pouštět opakovaně a vracet se k nim, kvůli výuce nemusíte nikam jezdit a můžete se tak učit klidně a snadno u vody, na cestách, nebo na chalupě.

Jak?

Během 8 týdnů probereme 8 témat – gramatiky bude minimum, zato slovíček s letní tématikou dosti

Každý týden vám e-mailem přijde dávka motivace a k tomu:

Moje speciální procvičovací a aktivizační video – v každém videu je trocha vysvětlování – jednoduše, stručně, zábavně, systematicky se dozvíte, co potřebujete znát (česky a anglicky), pak vám to ukážu na jasných a názorných příkladech (už pouze anglicky), hned si to také procvičíte, a potom vás pošlu do akce – dostanete úkol! (taky anglicky) 😁

PDF materiály se slovíčky na téma týdne – probereme spolu cestování, hotely, sportování a výlety, kde a co jíme, no prostě nejdůležitější slovíčka na léto s angličtinou

Stránky do Prázdninového deníku, který si spolu povedeme – každý týden přidáme jednu stránku, na kterou si můžete anglicky napsat cokoliv jste zažili a na konci prázdnin budete mít deník plný skvělých zážitků a angličtiny 📖

→ úkoly budete sdílet v naší skupině na Facebooku a já vám na ně dám zpětnou vazbu (česky a trochu anglicky), a ukážu vám správný postup, když bude potřeba (pokud se stydíte, ničeho se nebojte, já ráda chválím a motivuju 😊)

v této skupině se spolu také začneme postupně bavit jen anglicky a budeme sdílet krom úkolů i své zážitky a tipy na výlety – což se určitě hodí a ještě je to extra procvičení

navíc máte možnost najít si „study buddy“ – neboli parťáka na učení mezi kolegy spolustudenty – někoho, s kým můžete mluvit anglicky a vzájemně se motivovat

k tomu všemu nás čekají 2 společná setkání na Zoomu s procvičením konverzací + 1 závěrečné speciální setkání na Zoomu s tipy pro snadnější studium

Co si procvičíte?

Projdeme si to nejdůležitější pro to, abyste se domluvili v základních situacích v cizině nebo při kontaktu s cizinci u nás doma. 

Odborně jsou to ta nejdůležitější témata zhruba odpovídající úrovni A1 a částečně A2.

Prakticky to znamená, že si nejdřív zopakujete bleskově úplné základyjak funguje anglická věta a hlavně otázka. Bleskově proto, že už počítám s tím, že je znáte, slyšeli jste o nich mockrát, a společně si je jen připomeneme.

Pak se vrhneme na témata, která v létě nejvíce využijete – cestování, hotely, restaurace, památky, příroda, sporty a jiné aktivity, cizí země a zvyky.

A všechno to řízneme trochou té nejnutnější gramatiky – procvičíte si, jak mluvit o věcech, které se dějí běžně a jak se to liší od toho, jak mluvíme o věcech, které probíhají zrovna teď, v tomto čase – tedy přítomný čas prostý a jeho zrádné koncovky ve třetí osobě + přítomný čas průběhový, který nám Čechům zní tak vtipně. 

Pak si „zavzpomínáme“ na minulost, koukneme se tedy minulý čas a nejčastější nepravidelná slovesa. 

Také si osvěžíte záludnosti počitatelných a nepočitatelných podstatných jmen a připomenete si, na co je ta zvláštní vazba There is/There are. K tomu pár předložek, nějaká ta spojka, a už tvoříte souvětí!

A aby se vám lépe popisovalo, co přesně hledáte či chcete, probereme i přídavná jména a jejich stupňování, protože to nejlepší, nejhezčí a nejlevnější bez nich nenajdete 😄

Nakonec vás čeká pohled do budoucnosti – projdeme si základní způsoby, jak o ní můžete mluvit a rovnou si naplánujete další výlet nebo dovolenou a taky další postup v angličtině!!

Čas a cena

Plánovaná cena kurzu je 4500,- Kč

Speciální cena 1. běhu je  2900,- Kč

Absolventi mých kurzů vždy dostávájí jako jeden z bonusů slevu na další kurzy. Takže pokud v objednávce zadáte váš speciální kód, vaše cena bude 2400,- Kč

Kurz začíná 1. července 2021 a končí 31. srpna 2021.

Přístup ke všem materiálům zde i ve skupině budete mít nejméně 3 měsíce, tedy do 31. listopadu 2021

Využijte velmi příznivou cenu prvního běhu, další běhy jsou obvykle o něco dražší, protože v nich už „netestuji na studentech“ 😄

A co je na té ceně tak speciálního?

Spočítala jsem si svou práci na všech materiálech ke kurzu: jsou v něm videa s lekcemi v hodnotě min. 4500,- Kč; PDF soubory se slovíčky ke stažení (o 1-3 stranách), které si můžete procházet opakovaně kolikrát chcete; živá setkání v délce minimálně 2 hodin, a každému studentovi věnuji ve skupině nejméně 2-3 hodiny času při kontrole a komentování úkolů. To dohromady vyjde na 7 750,- Kč při mé nynější hodinové sazbě.

Nyní za 1. běh kurzu zaplatíte jen 2900,- Kč. To je úžasná cena.

Co už byste měli znát před tímto kurzem

Tento kurz není vhodný pro úplné začátečníky – o většině tématech, které si spolu budeme procvičovat, byste měli mít alespoň minimální znalosti.

Pokud vám dělá potíže poskládat základní věty v angličtině, nevíte, kdy použít sloveso pomocné sloveso DO, a netušíte, proč jsou tyto věty špatně (My friend live in Brno. My friends lives Brno. I going to work. You live here? He is help me. We don’t are happy. I don’t can eat meats.) – doporučuji vám můj kurz V.Z.K.A.Z. – Výzva – Základní Kámen Angličtiny pro Začátečníky. Tam se tohle všechno pořádně naučíte a můžete se pak přihlásit do navazujících kurzů, které vás provedou celou úrovní začátečníka.

Pokud si nejste jisti, zda je kurz pro vás vhodný, napište mi a domluvíme si online schůzku, kde vám poradím, co je pro vaše potřeby a pro vaši úroveň to nejlepší.

3 + 11 =

A co na mé kurzy říkají moji skvělí studenti?

Reference na kurz

JULIE POKORNÁ čili VAŠE LEKTORKA

Hlavní důvod, proč učím angličtinu, není vlastně jeden, ale dva. Zaprvé jsem do ní prostě zamilovaná, už od mládí, láska na celý život… a zadruhé mě až neuvěřitelně baví jí učit. Podle mě se díky ní lidé lépe dorozumí skoro všude na světě.

Svoje nadšení angličtinou předávám svým studentům v učebně i online, každý den, po celý rok, včetně prázdnin, už několik let a pořád mám plno. A teď jsem konečně našla způsob, jak ho předávat dál ve velkém a přitom tak, aby to každému z vás dalo co nejvíc.

Jako bonus jsem si splnila své tajné dětské přání a stala se pro vás herečkou. Nečekejte úplně typická (a často nudná) výuková videa, já mám ráda ve svých lekcích humor a často si dělám legraci nejen ze sebe, ale i z gramatiky či slovíček.

Chcete vědět, jak učím? Seznamte se s mým stylem na mém YouTube kanálu.