Jste začátečník a nevíte, jak poskládat základní větu či otázku? 

Nejste si jistí, kam patří pomocné sloveso a kam zase ne?

Chcete si upevnit tyto nejdůležitější základy, ale nemáte čas či energii na několikatýdenní kurz?

Tak právě pro Vás jsem připravila speciální minikurz V.Z.K.A.Z., ve kterém Vám vysvětlím to nejdůležitější pro pevné základy Vaší angličtiny.

Co je V.Z.K.A.Z.?

V.Z.K.A.Z. neboli Výzva – Základní Kámen Angličtiny pro Začátečníky je krátký intenzivní online program pro všechny začátečníky a pro každého, kdo si chce upevnit základy angličtiny. Naučím Vás ta nejdůležitější pravidla pro tvoření vět v angličtině,  která Vám pomohou lépe a snadněji mluvit a psát, a se kterými bude Vaše další učení o mnoho snadnější.

Učíte se angličtinu a jste teprve na začátku?

A už jste se potkali se slovesem BÝT a dalšími slovesy, jako např. LIVE, GO, SPEAK?

A máte občas potíže vytvořit s nimi jednoduchou větu?

Co otázky, trápí vás někdy jejich slovosled?

Chtěli byste mít jasno v tom, kam patří to záludné pomocné sloveso DO?

Za 1 týden

– se naučíte jak za sebou správně skládat slova v anglických větách 

– zjistíte, jak snadné je vytvořit skoro jakoukoliv větu či otázku

– osvojíte si základní pravidla, sama jim říkám ZLATÁ PRAVIDLA ANGLIČTINY, která Vám ulehčí pochopení a používání angličtiny

Po tomto intenzivním úvodu do angličtiny budete umět jednoduše popsat, jaké mají nebo nemají lidé a věci vlastnosti a také co dělají či nedělají. Navíc se na to všechno zvládnete i zeptat. 

Zkrátka se naučíte úplně nejdůležitější základy angličtiny, které Vám umožní jazyk opravdu pochopit, naučit se ho používat, a zažít radost z porozumění.

Co výzva obsahuje

Výzva obsahuje několik lekcí a součástí každé lekce je video s vysvětlením, video s procvičením, a další materiály k vytisknutí či odkazy na další procvičování na internetu.

Jak to probíhá

Každý den vás čeká 1 lekce a procvičování a každý den se také potkáme v uzavřené skupině a probereme Vaše úspěchy a případné otázky (buď naživo, nebo si pustíte setkání ze záznamu).

Závěrečné setkání bude v sobotu a v něm se můžete těšit na malé opáčko a spoustu bonusů, ale hlavně na rady a tipy, kudy se můžete vydat (i sami) dál za stále lepší angličtinou.

Chcete vědět, kdy to začne?

Všechny další informace zde brzy najdete pěkně pohromadě a pokud nechcete o nic přijít, vyplňte svůj e-mail níže. Všechny novinky k vám tak bezpečně dorazí.

POZOR! Nyní vám přijde e-mail, který musíte potvrdit. Bez toho vám nemůžu nic moc poslat. Pokud nepřišel, podívejte se do spamu či do složky Promo/Obchodní sdělení a přetáhněte si ho do Doručené pošty.

Vaše osobní údaje jsou u mne v bezpečí, občas vám pošlu e-mail s odkazem na originální výukové video angličtiny, nebo třeba slevu na některý z mých kurzů, či výuku. Samozřejmě se můžete kdykoliv odhlásit.