fbpx

Co vás napadne, když se řekne „Léto“?

  • cestování a poznávání nových krajů a lidí
  • zábava a aktivní odpočinek, třeba u vody
  • teplé počasí, perfektní na to být co nejvíc venku
  • grilování a pikniky
  • plánování nových dobrodružství

A víte, co ještě?

  • Konečně možnost potkat nějaké cizince
  • Bookování letenek, hotelů, restaurací v cizině
  • Řešení potíží v zahraničí
  • Dotazy na cestu v cizí zemi
  • A vůbec spousta možností, jak si provětrat angličtinu 😊

Všechny tyto typické „letní“ situace probereme, procvičíme, a natrénujeme v mém letním kurzu July with Julie + August for Free.

LEHCE – LETNĚ – ZÁBAVNĚ.

Pozor! Tento kurz není vhodný pro úplné začátečníky – o většině tématech, které si spolu budeme procvičovat, byste měli mít alespoň minimální znalosti.

Proč?

→ protože si chcete procvičit to, co už ze základů znáte a připomenout to, v čem si nejste tak úplně jistí, a nechcete se (zase) jen nudně učit tu základní gramatiku a slovíčka – což teda u mě stejně nehrozí 😁

více si užijete dovolenou v cizině – naučím vás nebát se na někoho promluvit, protože jen tak zjistíte, kde je ta nejlepší restaurace a co byste ještě neměli minout. Také se to dost hodí, když hledáte cestu zpátky do hotelu 😀

kdo je připraven, není překvapen – když na vás někdo vybafne anglicky na letišti či na ulici, je to často stres, paměť stávkuje, pot naskakuje, slova se míchají s jinými jazyky. S trochou opáčka z našeho kurzu budete vždycky vědět, co říct.

→ pro ten pocit, že jste v létě nezaháleli 😊  představte si, jak se budete cítit, když v září zjistíte, že vám angličtina nezmizela přes léto z hlavy, ale naopak, je jí tam víc a vy jste ji celé léto aktivně používali! I když jste třeba nikam nevyjeli!

→ navíc online kurz má tu výhodu, že si lekce můžete pouštět opakovaně a vracet se k nim, kvůli výuce nemusíte nikam jezdit a můžete se tak učit klidně a snadno u vody, na cestách, nebo na chalupě.

Jak?

během 8 týdnů probereme 8 témat

gramatiky bude minimum, zato slovíček s letní tématikou dosti

každý týden vám přidám nová videa, v nich si dané téma procvičíte se mnou, a pak si tosami všechno vyzkoušíte a potrénujete ve speciálních úkolech

→ v každém videu je trocha vysvětlování – jednoduše, stručně, zábavně, systematicky se dozvíte, co potřebujete znát, pak vám to ukážu na jasných a názorných příkladech, hned si to také procvičíte, a potom vás pošlu do akce – dostanete úkol! 😀

→ úkoly budete sdílet v naší skupině na Facebooku a já vám na ně dám zpětnou vazbu, a ukážu vám správný postup, když bude potřeba (pokud se stydíte, ničeho s nebojte, já ráda chválím a motivuju 😊

v této skupině se spolu také začneme postupně bavit jen anglicky a budeme sdílet krom úkolů i své zážitky a tipy na výlety

Co si procvičíte?

Projdeme si to nejdůležitější pro to, abyste se domluvili v základních situacích v cizině nebo při kontaktu s cizinci u nás doma. 

Odborně jsou to ta nejdůležitější témata zhruba odpovídající úrovni A1 a částečně A2.

Prakticky to znamená, že si nejdřív zopakujete bleskově úplné základyjak funguje anglická věta a hlavně otázka. Bleskově proto, že už počítám s tím, že je znáte, slyšeli jste o nich mockrát, a společně si je jen připomeneme.

Pak se vrhneme na témata, která v létě nejvíce využijete – cestování, hotely, restaurace, památky, příroda, sporty a jiné aktivity, cizí země a zvyky.

A všechno to řízneme trochou té nejnutnější gramatiky – procvičíte si, jak mluvit o věcech, které se dějí běžně a jak se to liší od toho, jak mluvíme o věcech, které probíhají zrovna teď, v tomto čase – tedy přítomný čas prostý a jeho zrádné koncovky ve třetí osobě + přítomný čas průběhový, který nám Čechům zní tak vtipně. 

Pak si „zavzpomínáme“ na minulost, koukneme se tedy minulý čas a nejčastější nepravidelná slovesa. 

Také si osvěžíte záludnosti počitatelných a nepočitatelných podstatných jmen a připomenete si, na co je ta zvláštní vazba There is/There are. K tomu pár předložek, nějaká ta spojka, a už tvoříte souvětí!

A aby se vám lépe popisovalo, co přesně hledáte či chcete, probereme i přídavná jména a jejich stupňování, protože to nejlepší, nejhezčí a nejlevnější bez nich nenajdete 😄

Nakonec vás čeká pohled do budoucnosti – projdeme si základní způsoby, jak o ní můžete mluvit a rovnou si naplánujete další výlet nebo dovolenou a taky další postup v angličtině!!

Čas a cena

Plánovaná cena kurzu je 4500,- Kč

Speciální cena 1. běhu je  2900,- Kč

Absolventi mých kurzů vždy dostávájí jako jeden z bonusů slevu na další kurzy. Takže pokud v objednávce zadáte váš speciální kód, vaše cena bude 2400,- Kč

Kurz začíná 1. července 2021 a končí 31. srpna 2021.

Přístup ke všem materiálům zde i ve skupině budete mít nejméně 3 měsíce, tedy do 31. listopadu 2021

Využijte velmi příznivou cenu prvního běhu, další běhy jsou obvykle o něco dražší, protože v nich už „netestuji na studentech“ 😄

A co je na té ceně tak speciálního?

Spočítala jsem si svou práci na všech materiálech ke kurzu: jsou v něm videa s lekcemi v hodnotě min. 4500,- Kč; PDF soubory se slovíčky ke stažení (o 1-3 stranách), které si můžete procházet opakovaně kolikrát chcete; živá setkání v délce minimálně 2 hodin, a každému studentovi věnuji ve skupině nejméně 2-3 hodiny času při kontrole a komentování úkolů. To dohromady vyjde na 7 750,- Kč při mé nynější hodinové sazbě.

Nyní za 1. běh kurzu zaplatíte jen 2900,- Kč. To je úžasná cena.

Co už byste měli znát před tímto kurzem

Tento kurz není vhodný pro úplné začátečníky – o většině tématech, které si spolu budeme procvičovat, byste měli mít alespoň minimální znalosti.

Pokud vám dělá potíže poskládat základní věty v angličtině, nevíte, kdy použít sloveso pomocné sloveso DO, a netušíte, proč jsou tyto věty špatně (My friend live in Brno. My friends lives Brno. I going to work. You live here? He is help me. We don’t are happy. I don’t can eat meats.) – doporučuji vám můj kurz V.Z.K.A.Z. – Výzva – Základní Kámen Angličtiny pro Začátečníky. Tam se tohle všechno pořádně naučíte a můžete se pak přihlásit do navazujících kurzů, které vás provedou celou úrovní začátečníka.

Pokud si nejste jisti, zda je kurz pro vás vhodný, napište mi a domluvíme si online schůzku, kde vám poradím, co je pro vaše potřeby a pro vaši úroveň to nejlepší.

7 + 14 =

JULIE POKORNÁ čili VAŠE LEKTORKA

Hlavní důvod, proč učím angličtinu, není vlastně jeden, ale dva. Zaprvé jsem do ní prostě zamilovaná, už od mládí, láska na celý život… a zadruhé mě až neuvěřitelně baví jí učit. Podle mě se díky ní lidé lépe dorozumí skoro všude na světě.

Svoje nadšení angličtinou předávám svým studentům v učebně i online, každý den, po celý rok, včetně prázdnin, už několik let a pořád mám plno. A teď jsem konečně našla způsob, jak ho předávat dál ve velkém a přitom tak, aby to každému z vás dalo co nejvíc.

Jako bonus jsem si splnila své tajné dětské přání a stala se pro vás herečkou. Nečekejte úplně typická (a často nudná) výuková videa, já mám ráda ve svých lekcích humor a často si dělám legraci nejen ze sebe, ale i z gramatiky či slovíček.

Chcete vědět, jak učím? Seznamte se s mým stylem na mém YouTube kanálu.